اگر به دنبال ارزانترین و بهترین مسافرخانه‌ های تهران هستید…

برای سفر به تهران چند دغدغه وجود دارد که یکی از اساسی ترین آنها اقامت در این شهر شلوغ و گران است. هتل، مسافرخانه، سوییت ادامه مطلب

برای سفر به تهران چند دغدغه وجود دارد که یکی از اساسی ترین آنها اقامت در این شهر شلوغ و گران است. هتل، مسافرخانه، سوییت یا هتل آپارتمان گزینه هایی هستند که ممکن است به آنها فکر کنید. اما در هنگام انتخاب، دغدغه‌ی دیگری شکل به وجود می آید. این دغدغه ارزان بودن هتل یا مسافرخانه در تهران است. چرا که انتخاب اقتصادی یکی از ضروریات سفرهای این روزهاست. اما سرویسی وجود دارد که ارزانترین مسافرخانه های تهران را رائه می کند.

 

ارزانترین مسافرخانه تهران می تواند بهترین مسافرخانه تهران باشد؟

ممکن است پیش آمده باشد که برای انتخاب هتل یا مسافرخانه در تهران به چندجا سر بزنید تا قیمتی مناسب با بودجه تان پیدا کنید، اما نا امید شده باشید. زیرا عدم وجود تناسب میان قیمت و کیفیت اقامتگاه ها می تواند اهرمی باشد برای صرف نظر از رزرو مسافرخانه ها و در نتیجه به سمت اقامتگاه های گرانتر رفتن. اما زودروم برای از بین بردن این مشکلات راه حلی پیدا کرده است.

راه حلی برای رزرو بهترین و ارزانترین مسافرخانه تهران

زودروم با تجهیز مسافرخانه های تهران، بالا بردن سطح کیفیت آنها و اضافه کردن بخشی از امکانات به هر اتاق توانسته تا حدود زیادی این مشکل را برطرف کند. شما می توانید قبل از رزرو مسافرخانه تهران و مشهد، تصاویر بخش های مختلف اتاق به همراه قیمت و امکاناتش را در سایت زودروم ببینید.

 

امکانات زودروم برای مسافرخانه های تهران چیست؟

زودروم علاوه بر بالا بردن سطح بهداشتی و کیفیت هر اتاق، یک بسته لوازم بهداشتی نیز در مسافرخانه های تهران قرار داده است. این بسته های لوازم بهداشتی شامل مسواک، شامپو، صابون، دمپایی و … می شود. همین ارتقای سطح کیفی، مسافرخانه های معمولی تهران را به ارزانترین اما بهترین مسافرخانه تهران تبدیل کرده است. برای رزرو کافی است اپلیکیشن ما را از بازار یا گوگل پلی دانلود کنید.

مهمانپذیر در تهران

مسافرخانه هایی در حد کیفیت هتل

خوشبختانه شما می توانید قبل از رزرو مسافرخانه مورد نظرتان، تصاویر اتاق را ببینید. علاوه بر این قسمت مسافرخانه در سایت زودروم طیفی از قیمت ها را نیز به شما نشان می دهد. لیست قیمت مسافرخانه در تهران را در کنار تصاویر بعضی از مسافرخانه ها که ببینید، مطمئن می شوید کیفیت شان چیزی از کیفیت یک هتل کم ندارد.

 

مناطقی که زودروم مهمانپذیرهای تهران را پوشش داده

مناطق مهمانپذیر و مسافرخانه هایی که در تهران تحت پوشش زودروم هستند همگی ویژگی های مشترکی دارند. دسترسی راحت به وسایل نقلیه عمومی و خوش مسیر بودن از مهمترین ویژگی های مشترک مسافرخانه های زنجیره ی زودروم است. از دیگر ویژگی های مهمانپذیرهای زودروم، نزدیک بودن آنها به پارکینگ عمومی است. این امکانات برای افرادی که با وسیله ی نقلیه ی شخصی یا بدون آن سفر می کنند بسیار مناسب است. همچنین با مراجعه به سایت زودروم می توانید آدرس مناطق هتل یا مسافرخانه ای که انتخاب کرده اید را در زیر تصویر هر اتاق ببینید.

مسافرخانه در تهران

 

چگونه می توان ارزانترین مسافرخانه های تهران را از زودروم رزرو کرد؟

برای رزرو هتل و مسافرخانه های تهران از زودروم سه روش وجود دارد.

روش اول: دانلود اپلیکیشن زودروم از بازار یا گوگل پلی

روش دوم: مراجعه به وبسایت زودروم

روش سوم: تماس با بخش پشتیبانی زودروم ۰۲۱۷۱۱۹۵

اپلیکیشن برای رزرو مسافرخانه

 

ضمانت های زودروم برای هتل ها و مسافرخانه های تهران

زودروم برای هر اتاقی که شما رزرو می کنید تعدادی ضمانت در نظر گرفته است که تا انتهای اقامت تان به ضمانت هایش متعهد می ماند. ضمانت های زودروم عبارتند از:

  1. بسته لوازم شخضی
  2. کنسلی رایگان
  3. پشتیبانی ۲۴ ساعته
  4. رزرو آنلاین
  5. اینترنت رایگان
  6. تضمین کمترین قیمت

ضمانت های مسافرخانه های تهران

زودروم ها را بشناسید

شعبه های زودروم در شهر تهران برای هتل‌ها و مسافرخانه های تهران با تابلوی آن مشخص شده اند. این تابلو دارای لوگوی زودروم با عنوان هتل‌های زنجیره‌ای اقتصادی و آدرس سایت زودروم است. وجود این تابلو بر روی یک هتل به منزله‌ی عضو بودن این هتل در زنجیره‌ی زودروم و همچنین تحت ضمانت‌های زودروم است.

زودروم های تهران

شما اولین دیدگاه را ارسال کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*