درباره زودروم

«زودروم» یک مجموعه هتل اقتصادی است که ایده‌اش در پاییز سال ۹۶ شکل گرفت. ایده‌ای که با داشتن یک تیم پویا، روز به روز پخته‌تر شد. این مجموعه با نام تجاری اسکان نوین شرق، این روزها در پی گسترش فرهنگ سفرهای اقتصادی است.

ما برای «تجربه‌ی بهتر از سفر‌های اقتصادی» تلاش می‌کنیم و دغدغه‌مان ارزان‌ کردن هزینه‌ی اقامت برای مسافران است. در واقع «زودروم» سعی دارد تا هر کس با هر میزان بودجه، اقامت با کیفیتی را در طول سفرهایش تجربه کند.

در نخستین قدم، تعدادی مهمانپذیر را به مجموعه‌ی «زودروم» اضافه کردیم، سطح کیفیت اتاق‌ها را به کمک تیم‌های مختلف‌مان ارتقا دادیم، آن ها را تجهیز کردیم و در نهایت به صورت آنلاین در سایت زودروم ارائه دادیم.

بعد از اضافه کردن مهمانپذیرهای اقتصادی، هتل‌های 1، 2 و 3 ستاره، اقامتگاه های سنتی و خوابگاه ها را به مجموعه اضافه کردیم تا سطح وسیع‌تری از سلایق و توقع‌ها را پوشش بدهیم. با اضافه شدن انواع مختلفی از اقامتگاه‌ها به مجموعه، «زودروم» توانست مقصد تعداد زیادی از مسافر‌های داخلی و خارجی شود.

مادامی که در «زودروم» برای گسترش دادن زنجیره‌ی اتاق‌ها بر اساس خواسته‌ی اقشار مختلف جامعه در تلاش بودیم، توانستیم چهارچوب استانداردی برای اعتمادسازی و بهتر شدن این سرویس ارائه دهیم. استانداردهایی مبنی بر ضمانت خدماتی مثل: اینترنت رایگان، کنسلی رایگان، رزرو کاملا آنلاین، کمترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته.

مسیری که در این مدت پشت سر گذاشتیم، به ما ثابت کرد که ساختن «تجربه‌ی بهتر از سفر‌های اقتصادی» یکی از مهره‌های گم شده‌ی سفرهای داخلی بوده و تقاضا برای اقامت به سبک «زودروم» زیاد است. این انگیزه کافی بود تا به گسترش زنجیره‌ی اتاق‌ها در چند شهر ایران فکر کنیم و پا در این مسیر بگذاریم.

زودرومی‌ها را بشناسیم

zoodroom team

همکار‌ان زودروم

«زودروم» یکی از اعضای گروه اینترنتی ایران؛ بنیان گذار شرکت‌های موفق اسنپ، اسنپ‌‌تریپ، اسنپ‌‌فود، اسنپ‌‌مارکت و اسنپ کیو است و مفتخر است که با این تیم‌های موفق همکاری می کند.