درباره

ما مجموعه‌ی «زودروم» هستیم. مجموعه‌ای که ایده‌اش در پاییز ۹۶ شکل گرفت و بعد از شروع کار، روز به روز پخته‌تر و جاافتاده‌تر شد. ما برای «تجربه‌ی بهتر از سفر‌های اقتصادی» تلاش می‌کنیم چون خیلی وقت‌ها موقع سفر کردن دغدغه‌ی خودمان و اطرافیان‌مان بود که بتوانیم یک اقامتگاه ارزان با امکانات خوب رزرو کنیم و سفر کم‌هزینه‌تری برویم.


در قدم‌های ابتدایی تعدادی مهمانپذیر را به مجموعه‌ی «زودروم» اضافه کردیم، اتاق‌ها را به کمک تیم‌های مختلف زودروم تجهیز کردیم و به صورت آنلاین ارائه دادیم. سپس هتل‌های یک و دو ستاره را به مجموعه اضافه کردیم تا بتوانیم سطح وسیع‌تری از سلایق و توقع‌ها را پوشش دهیم. با اضافه شدن انواع مختلفی از اقامتگاه‌ها به مجموعه، زودروم توانست مقصد تعداد زیادی از مسافر‌های داخلی و خارجی با نیاز‌های متفاوت شود. همین موضوع ما را به سمت هدفمندتر شدن سوق داد.


مادامی که در «زودروم» برای گسترش دادن زنجیره‌ی اتاق‌ها بر اساس خواسته‌ی اقشار مختلف جامعه در تلاش بودیم، توانستیم چهارچوب استانداردی برای اعتمادسازی و بهتر شدن این سرویس ارائه کنیم. استانداردهایی مبنی بر ضمانت خدماتی مثل: اینترنت رایگان، کنسلی رایگان، پرداخت آنلاین، کمترین قیمت و ...


مسیری که در این مدت پشت سر گذاشتیم، به ما ثابت کرد که تقاضا برای این نوع اقامتگاه‌ها زیاد است و این انگیزه کافی بود تا به گسترش زنجیره‌ی اتاق‌ها در چند شهر ایران فکر کنیم و پا در این مسیر بگذاریم.

زودرومی‌ها را بشناسیم

zoodroom team

همکار‌های

همان‌طور که در سایتمان می‌بینید، «زودروم» یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی گروه اینترنتی ایران، سرمایه‌گذار شرکت‌های موفق اسنپ، اسنپ‌‌تریپ، اسنپ‌‌فود و اسنپ‌‌مارکت است و افتخار این را دارد که در کنار این تیم‌های موفق کسب تجربه کند.